wz

Jak se pokračuje na mašině, se kterou budeme běhat od jara...

Dlouho se spekulovalo a domlouvalo nějakou tu spotrovní mašinu. Vše vyřešil Miloš a domluvil mašinu na Slovensku. V neděli 3.2.2008 jsem vyrazil s Ivošem, který mi dělal navigátora, na výlet pro mašinu. Cesta tam a zpět měřila cca 450km, takže pohoda. Bratři z Moškovce nás přivítali jak se patří a sluší. Sice bez chleba a soli, ale my už byli stejně po jídle. Naložili jsme stroj do auta a kluci z Moškovce nám ukázali zbrojnici a požární Avii, která jim stála doma na humně.

Jejich klubovnu zdobilo po stěnách docela dost pohárů. Mě a Ivošovi se zalíbil ten největší, jenže po sléze nám kluci řekli, že tento pohár pro ně nemá až tak velkou cenu. Přímo před zbrojnicí mají krásnou rovinku, kde mohou trénovat a pořádat hasičské závody.
Hned po tom, co se mašina vyložila z auta, začal na ní pracovat náš team mechaniků a její podoba se začala měnit.

Přidáno 21.3.2008
Ve zbrojnici je už i nějaký ten týden motor TAZ1500, který kluci rozebrali, vyčistili a zase poskládali. Nafotily se další fotky, a tak jsem je přidal k těm předchozím.

Přidáno 25.7.2008
Tak mašinu už máme od května v Moravském Berouně u Hrdličku. Když se zadaří, tak ji konečně dovezem v polovině srpna a předvedeme se s ní na Homole, na domácí soutěži, 16.8.2008. A to jsme si mysleli, že s ní budem běhat od jara, tak to jsme byli na omylu!!!

Zde se můžete podívat na fotky